Вулик-ліжко

Що лікує та оздоровлює: хронічні захворювання, хвороби спини та суглобів ( при систематизації процесу), надає міцний сон.

Як проходить оздоровча процедура: приїжджаєте увечері до нас на пасіку і проводите ніч у спеціальному шатрі, де і розташоване ліжко прямо на вуликах. Бджіл від Вас відділяє лише дрібна металева сітка, якою накриті бджоли у вуликах. Лежачи над бджолами в надставці, Ви отримуєте тепло від бджіл, яке допомагає збалансувати і самовідновити роботу всіх Ваших органів, що викличе збільшення працездатності, відчуття легкості та свіжості. Запахи пилку, бджолиної отрути, прополісу, рівномірне гудіння заспокоять Вашу нервову систему, нормалізують кров'яний тиск, стабілізують психоемоційний стан, викличуть здоровий сон. Бджоли випаровують у повітря велику кількість фітонцидів, як моно запахів так і складних квіткових сполук, які наситять організм фітовітамінами і стимулюватимуть роботу серця. Сильне гудіння під час випаровування вологи із стільників, супроводжується мікровібраціями, які відновлюють тіло, роблячи судини гнучкими, стимулюють роботу нирок, очищують сечо-статеві шляхи, знімають болі в спині, м'язах і суглобах. Прополіс-бальзам з різних дерев і трав, працює, як антисептик з високою антимікробною дією, проліковує дихальні шляхи, оздоровлює легені. Завдяки комплексній роботі наших бджілок Ви відчуєте легкість, бадьорість, свіжість і молодість.

Контакти

моб.тел: +38 050 198 46 16, +38 096 763 06 14 (Іван Васильович)

             +38 050 198 46 15 (дружина Сніжана)

E-mail: fotul.matkovod@gmail.com

Skype: fotuldx

 

Адреса:

Закарпатська обл., Свалявський р-н, с.Сасівка, вул. Бакусівська, 2   (поруч з нами проходять дві найголовніші транспортні артерії міжнародного споучення - залізнична та автотранспортна (Чоп - Мукачево - Свалява - .... - Стрий - Львів).

Для листування Ви можете скористатись також формою, подано нижче: 

Примечание: Обязательные к заполнению поля помечены *.